KONST / Skulptur & konsthantverk / Konfektskål på fot 3714899

nr 371 4899

Konfektskål på fot

Rött glas och mässing, 1800-tal, höjd med fot 31, diameter: 27. Nagg

Utrop:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 15 augusti 2005